Vchodové dřevěné dveře

Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vchodových dřevěných dveří včetně zárubní a kování.

V nabídce najdete více jak 550 modelů masivních vchodových dveří do exteriéru.

Tyto masivní vchodové dřevěné dveře jsou vyrobeny z vrstveného laminovaného borovicového dřeva, doplněné o prvky z nepromokavé břízové překližky. Jsou izolované (zateplené) 4 cm polystyrenem. Tato léty úspěšně odzkoušená konstrukce venkovních dřevěných dveří je odolná proti praskání a případné deformaci dveřního křídla, které je ještě navíc zpevněno ocelovým ,,U" profilem uvnitř rámu dveří.

Dveře do exteriéru jsou několikrát impregnovány a lakovány výhradně ekologickými barvami ,,Sigma".

Vybírat můžete z více než 2000 odstínů dveří. 

Každé dřevěné vchodové dveře z naší nabídky je možno doplnit o horní a boční prosvětlení, které dodá Vašemu domu optickou lehkost, světlost a eleganci. 

Rovněž k našim vchodovým dveřím nabízíme různé doplňky.

Vchodové dřevěné dveře  Počet produktů: 66

Podkategorie

 • Kolekce vchodových...
  V kolekci Klasik nabízíme elegantní a masivní vchodové dřevěné dveře v široké škále barev i vzorů.
  U dřevěných vchodových venkovních dveří kombinace krásy a klasiky vytváří jedinečnou atmosféru a styl, poskytují teplo, energetickou účinnost, bezpečnost a pohodlí.
  V kolekci vchodových dřevěných dveří ,, Klasik" z masivu naleznete dveře tradičních tvarů.
  Kvalitní zpracování, robustní a odolná konstrukce vchodových dveří zajistí bezpečnost a dodá eleganci každému domovu.
 • Kolekce vchodových...
  Inovativní design vchodových dřevěných dveří z kolekce ,,Modern" si zaslouží pochvalu. Jsou to bezpochyby masivní vstupní dveře, které jsou estetické, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a mají dobré izolační schopnosti.
  Kolekce vchodových dveří dřevěných Modern nabízí bohatý výběr vzorů, a to s prosklením i plnými výplněmi různých geometrických tvarů od obdélníkových až po kruhové. Rovněž tato kolekce nabízí výběr z široké palety barevného provedení dveří včetně zárubní.
  Jedinečný design a moderní styl vchodových masivních dveří se dokonale hodí jak do moderních, tak i klasických domů.
 • Kolekce vchodových...

  Vchodové dveře dřevěné z kolekce ,,Standard" se charakterizují obvyklými, jednoduchými tvary i prosklením. Tyto tradiční, osvědčené typy vchodových dveří z masivu jsou vyrobeny z borovicového dřeva  dobrých izolačních schopností. Léty prověřený přírodní materiál obohacený o moderní technologii výroby v kombinaci použití kvalitní impregnace a ekologických laků, svědčí o dlouhé životnosti těchto dřevěných vchodových dveří včetně zárubní, které jsou jejich součástí. Tajemství perfektní kvality je kombinace lidské práce a již zmíněné moderní technologie. Vchodové venkovní dveře z této kolekce se díky svému univerzálnímu designu hodí do každého domu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 66 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 66 položek