Levné vchodové dřevěné dveře Nova

Kolekce ,,Nova" je určena těm, kteří hledají kvalitní vchodové dřevěné dveře jednoduchých tvarů za přijatelnou cenu. Jednou ze základních vlastností námi nabízených vchodových dveří z masivu je jejich tepelně izolační schopnost, a proto jsou vhodné také do nízkoenergetických domů. Dřevěné dveře do domu z této kolekce budou ladit jak s klasickým, tak i moderním uspořádáním.

Levné vchodové dřevěné dveře Nova  Počet produktů: 4

Podkategorie

  • Dřevěné dveře Nova 80

    Rozměry vchodových dveří: ,,80"  se zárubní 90x207cm. 

    Základní cena námi nabízených dřevěných vchodových dveří zahrnuje:  dva nezávislé zámky s vložkou, čtyři patenty proti vloupání, 3 nastavitelné závěsy (panty), těsnění po obvodu dveří i rámu, klika + štítky, dřevěný práh s těsněním, standardní odstíny Teak, Mahagon. Palisandr. Za příplatek máme v nabídce další odstíny a doplňky.

  • Dřevěné dveře Nova 90

    Rozměry vchodových dveří ,,90" se zárubní 100x207cm.

    Základní cena námi nabízených dřevěných vchodových dveří zahrnuje:  dva nezávislé zámky s vložkou, čtyři patenty proti vloupání, 3 nastavitelné závěsy (panty), těsnění po obvodu dveří i rámu, klika + štítky, dřevěný práh s těsněním, standardní odstíny Teak, Mahagon. Palisandr. Za příplatek máme v nabídce další odstíny a doplňky.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek