Nábytek Levný, Moderní - O násV tuto chvíli je náš starý eshop bohužel již nefunkční.

Spustili jsme nový eshop, který zatím zdaleka nenabízí takovou rozsáhlou nabídku jakou by měl nabídnout. Každý den budeme přidávat nové zboží, abychom našim stávajícím a všem potencionálním zákazníkům mohli nabídnout ty nejlepší produkty za příznivé ceny.

V našem internetovém obchodě naleznete širokou škálu vchodových dřevěných dveří včetně zárubní přímo od výrobce, doplňky ke vchodovým dveřím, nábytek do dětského pokoje, patrové postele z masivu, ratanový nábytek, dětské kreativní tabule, dětský zahradní nábytek.

U nás si můžete vybrat vchodové dřevěné dveře  z více než 100 typů dveří v různém provedení (plné, prosklené), rozměrech, pravé-levé a barevném provedení . Vchodové dveře jsme rozdělili do podkategorií pro lepší přehled. Další nabídku venkovních dveří budeme postupně doplňovat tak, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý zákazník. Uvádíme ceny včetně povrchové úpravy, zárubně a standardního vybavení. Spolupracujeme jak s našimi předními výrobci, tak i předními výrobci EU.

V další naší nabídce také můžete najít  nábytek jako např. dětské tabule, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, patrové postele, zahradní nábytek. Námi nabízený sortiment nakupujeme přímo od našich výrobců jak z ČR tak i z EU. Firma Roman Kratiny je přímý dodavatel, bez prostředníků.

Snažíme se, abychom Vám mohli nabídnout pestrý a kvalitní sortiment jak vchodových dveří, osvětlení, tak i nábytku, který budeme postupně rozšiřovat.

Rovněž navštivte náš další internetový obchod se svítidly viz. odkaz https://vitraze-osvetleni.cz/

V nabídce naleznete dětská svítidlaklasická svítidla, LED svítidla, moderní svítidla, svítidla Tiffany přímo od výrobce za bezkonkurenční nízké ceny.