Dřevěné vchodové dveře CB74-B

Na objednání, termín Vám sdělíme

Nový produkt

29 100 Kč s DPH

Dřevěné vchodové dveře přímo od výrobce. Dřevěné zárubně a kování v ceně!

Vchodové dřevěné dveře ,,80" s prosklením-kolekce Moderní (standardní rozměr se zárubní 90x207cm)

Lze vyrobit i v  rozměrech ,,90"(100x207cm+840 kč) a ,,100"(110x207cm+2940 kč)
Moderní design a jedinečné vzory vchodových masivních dveří se dokonale budou hodit jak do moderního domu, tak i do domu klasického.
V kolekci moderních vchodových dveří naleznete širokou škálu designů, plné, prosklené a výplně různých geometrických tvarů od obdélníku až po kruhy. U nás si samozřejmě můžete vybrat rovněž z pestré nabídky odstínů dveří, viz kategorie ,,Odstíny, kliky, skla a doplňky ke vchodovým dveřím"
Vchodové dveře nejsou pouze ozdobou bytu, domu nebo dalších nemovitostí. Dveře určené do exteriéru především slouží k ochraně a zabezpečení bydlení či užívání komerčních budov. Součástí námi nabízených vchodových dveří jsou 2 nezávislé zámky a 4 čepy proti vloupání.
Vstupní dveře musí vytvořit jednotný soulad s objektem. Měly by odpovídat stylu budovy, barvě a také, aby vyhovovaly potřebám uživatelů.
Dejte si při výběru vchodových dveří záležet, měly by být vizitkou domu.

Standardní provedení                 

* Únik tepla U =1,1 W/m2K

* Dveře o tloušťce 62 mm

* NOVINKA svislý, vyztužený ocelový profil, který zabraňuje deformaci křídla

* Rám z vrstveného borovicového dřeva o šířce 80 mm

* 4 nastavitelné závěsy (panty) švýcarské společnosti „SFS“

* Těsnění po obvodu dveří

* Těsnění po obvodu rámu

*  Zvýšené zabezpečení proti vloupání: 4  čepy na straně závěsů (poskytují ochranu, díky které budou dveře pevně stát i po rozřezání pantu)

* 2 nezávislé zámky s vložkou

* Klika + štítky-odstín zlatý mat

* Dřevěný práh s těsněním

* Kukátko ( v případě plných dveří)

* Zateplení (40 mm. polystyren)

* Dvojité zasklení na výběr: Antisol – tónované tmavé nebo mléčné

Objednání za příplatek:

-Zrcadlové, bezpečnostní sklo nebo ozdobné- pískované uvnitř

-Jiný typ kliky

-Dveřní klika a koule

-Závěsy, vložky, zámky ve stříbrné barvě

-Hliníková krytka na dřevěný práh

-Dubový práh

-Cylindrická vložka s knoflíkem zevnitř a zvenčí klíčem. To vám umožní rychle zavřít dveře zevnitř pomocí knoflíku. Při objednání této položky je nutné specifikovat směr otevírání dveří (dovnitř / ven)

-Bezpečnostní vložka s certifikátem, který zaručuje odolnost výrobku po dobu nejméně 6 minut proti znalému zloději s využitím páčidla. Tento typ vložek také umožňuje získat slevu na pojištění.

-Dveřní zavírač s lomeným ramínkem

-Bezpečnostní řetízek na vchodové dveře

-2 vložky systém 1 klíče

-2 vložky třídy C systém 1 klíče (Schválené patentované vložky se zvýšenou odolností proti vloupání, s jedním klíčem, který otevírá všechny zámky v křídle.)

-zámek listový + křídlo o síle 70 mm

-elektro zámek (S PAMĚTÍ ES-S12AC/DC-M
Elektromagnetické zařízení pro kabelové dálkové odemykání dveří a kontrolu přístupu.)

-samozavírač (Ten slouží k zajištění automatického a plynulého zavírání dveřního křídla k rámu. Obvykle se používá u dveří ve veřejných prostorách, aby se zabránilo příliš prudkému a hlasitému zavírání dveří. Barva: stříbrná nebo hnědá)

- Klepadlo na dveře (kruh, retro, amfora, kovaná, rustikální, lev, sova, orel, viking, kůň

-Přídavné obložky používané s pevnými zárubněmi dveří, ¼ kruhového tvaru. Zakrývají místa, kde rám navazuje na stěnu. Mohou být vyrobeny v libovolné barvě a velikosti. Standardní sada pro jednu stranu pro vchodové dveře.

-KRYCÍ LIŠTY
Další dokončovací prvky používané na dveřních zárubních. Zakrývají místa, kde rám navazuje na stěnu. Lze je vyrobit v libovolné barvě a velikosti. Cena bude stanovena individuálně. Standardní sada pro jednu stranu pro vchodové dveře.

-DEKORATIVNÍ RÁM INOX
Rámeček z nerezové oceli obklopující sklo dveří nebo použitý jako dekorativní prvek v křídle, který dodává dveřím jedinečný a jedinečný ultramoderní vzhled. Použití těchto prvků je v současné době nejoblíbenějším designem ve dveřním truhlářství, který v kombinaci s nadčasovými dekory a prosklením vytváří modernistické a designové dveře, které splní očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka. vyrobeno z nerezové oceli OH18N9 leštěné s tloušťkou ornamentu od 0,8 mm s jednokomorovými skleněnými vložkami.

-VSTUP PRO PSA NEBO KOČKU
Praktický východ pro našeho domácího mazlíčka v mnoha barvách a velikostech, jak malý pro kočku, tak střední a velký pro většího psa, s ručním zamykáním, s magnety nebo možností čtyřpolohového zámku klapky, který zabrání náhodnému otevření dvířek větrem nebo vniknutí jiných zvířat. Cena v závislosti na velikosti vchodu.

-Poštovní schránka na vchodové dveře.

-Dveřní zarážka. Stojící zarážka dveří je vynikajícím způsobem ochrany stěn před neúmyslným poškozením způsobeným odřením dveří. Pokud je umístěna na podlaze, je díky svým malým rozměrům prakticky nepostřehnutelná. K dispozici v barvě: patina/satina

- zkrácení dveří

-DVOUBAREVNÁ MALBA
Vnější dveře nemusí mít stejnou barevnou úpravu na obou stranách. Různé barevné provedení umožňuje zvýraznit některé prvky domu.

Lze rovněž vyrobit atypický rozměr vchodových dřevěných dveří včetně zárubně za příplatek. Cena se odvíjí od rozměrů a typů dveří.

Na dotaz dodáváme k venkovním dřevěným dveřím horní a boční prosvětlení (plné nebo prosklené), pro každý rozměr a model dveří.

Rozměr dveří "80" se zárubní90x207 cm
Rozměr dveří "90" se zárubní100x207 cm
Rozměr dveří "100" se zárubní110x207 cm
Síla dveří62 mm
Únik teplaU 1,1 W/m2K
Materiál rámuVrstvené borovicové dřevo
Šíře rámu80 mm
Počet pantů3 kusy
Těsnění po obvodu dveříANO
Těsnění po obvodu rámuANO
Počet čepů na straně závěsů4
Počet zámků s vložkou2 kusy
KlikaANO
ŠtítkyANO
Odstín klikyZlatá mat
Odstín štítkůZlatá mat
Dřevěný práh s těsněnímANO
KukátkoNE
Zateplení40 mm-polystyren
Dvojité zasklení na výběrAntisol nebo Satina
Výběr odstínůANO
Záruka24 měsíců
DodavatelRoman Kratina

Katalog vchodových dveří M1

Inovativní design vchodových dřevěných dveří z kolekce ,,Modern" si zaslouží pochvalu. Jsou to bezpochyby masivní vstupní dveře, které jsou estetické, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a mají dobré izolační schopnosti.

Ke stažení (687.04k)

Recenze

Napsat recenzi

Dřevěné vchodové dveře CB74-B

Dřevěné vchodové dveře CB74-B

Dřevěné vchodové dveře přímo od výrobce. Dřevěné zárubně a kování v ceně!

Související produkty

30 dalších produktů ve stejné kategorii: