Ratanová sedací souprava Havana koňak VMP s polstry Zobrazit větší

Ratanová sedací souprava Havana koňak VMP s polstry

Skladem u dodavatele- do týdne

Nový produkt

3 990 Kč s DPH

-445 Kč

3 545 Kč s DPH

Sleva!

Sedací soupravy z ratanu jsou dokonalou okrasou každého interiéru, terasy i zahrady.

Sedací ratanová souprava 2+1, polstry vínový motiv-150317

Není pochyb, že ratanový nábytek je prostě krásný.nicméně vizuální přitažlivost není jediným důvodem, proč se stal nábytek z ratanu velmi populární.

Ratanový nábytek je elegantní a funkční zároveň. Díky tomu, že se přírodní ratan vyznačuje vysokou odolností proti poškození, je rovněž velmi trvanlivý.Kromě toho jsou ratanové sedací soupravy pohodlné a jednoduché na údržbu. Různorodost stylů sedacích souprav z ratanu umožňuje mnoho možností aranžmá, což všichni jistě ocení. Díky své hmotnosti se s ratanovým nábytkem snadno a pohodlně manipuluje.

Ratanová sedací souprava je vyrobena z přírodního ratanu s barvou konstrukce odpovádající fotografii výrobku. Zahrnuje 2 křesla a stolek se sklem, kompletní sadu polstrů vyrobených v ČESKÉ REPUBLICE.

Technické parametry:

Barva ratanové konstrukce je koňak, rozměr křesla 68x66x73 cm, výška sedu 44 cm, stolek výška 55 cm, průměr stolku 60 cm, nosnost křesla 110 kg, Polstry lze prát ručně na 40°C nebo čistit v čistírně.

Hlavní spoje ratanové konstrukce jsou šroubovány.

Tuto ratanovou soupravu Havana nabízíme s 18 typy polstry, např. v barvě bílé, pískové, vínový motiv, vínové, vzor levandule, okrové, modré, červené, vzor hnědý list, zelené, maxi bubliny, maxi zelený, maxi bílý, maxi červený, maxi okrový, maxi modrý, maxi vínový kepr.

Recenze

Napsat recenzi

Ratanová sedací souprava Havana koňak VMP s polstry

Ratanová sedací souprava Havana koňak VMP s polstry

Sedací soupravy z ratanu jsou dokonalou okrasou každého interiéru, terasy i zahrady.

22 dalších produktů ve stejné kategorii: