Vchodové dřevěné dveře

Počet produktů: 68
Vchodové dřevěné dveře

Námi nabízené masivní vchodové dřevěné dveře jsou vyrobeny z vrstveného laminovaného borovicového dřeva, doplněné o prvky z nepromokavé břízové překližky. Jsou izolované (zateplené) 4 cm polystyrenem. Tato léty úspěšně odzkoušená konstrukce venkovních dřevěných dveří je odolná proti praskání a případné deformaci dveřního křídla, které je ještě navíc zpevněno ocelovým ,,U" profilem uvnitř rámu dveří. Dveře jsou několikrát impregnovány a lakovány výhradně ekologickými barvami ,,Sigma". Každé dřevěné vchodové dveře z naší nabídky je možno doplnit o horní a boční prosvětlení, které dodá Vašemu domu optickou lehkost, světlost a eleganci.

Podkategorie >>

 • Dřevěné vchodové dveře Klasik

  V kolekci Klasik nabízíme elegantní a masivní vchodové dřevěné dveře v široké škále barev i vzorů.
  U dřevěných vchodových venkovních dveří kombinace krásy a klasiky vytváří jedinečnou atmosféru a styl, poskytují teplo, energetickou účinnost, bezpečnost a pohodlí.
  V kolekci vchodových dřevěných dveří ,, Klasik" z masivu naleznete dveře tradičních tvarů.
  Kvalitní zpracování, robustní a odolná konstrukce vchodových dveří zajistí bezpečnost a dodá eleganci každému domovu.

 • Dřevěné vchodové dveře Modern

  Inovativní design dřevěných vchodových dveří z kolekce ,,Modern" si zaslouží pochvalu. Jsou to bezpochyby masivní dveře, které jsou estetické, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a mají dobré izolační schopnosti.
  Kolekce vchodových dveří dřevěných Modern nabízí bohatý výběr vzorů, a to s prosklením i plnými výplněmi různých geometrických tvarů od obdélníkových až po kruhové. Rovněž tato kolekce nabízí výběr z široké palety barevného provedení dveří včetně zárubní.
  Jedinečný design a moderní styl vchodových dřevěných dveří se dokonale hodí jak do moderních, tak i klasických domů.

 • Dřevěné vchodové dveře Standard

  Vchodové dveře dřevěné z kolekce ,,Standard" se charakterizují obvyklými, jednoduchými tvary i prosklením. Tyto tradiční, osvědčené typy vchodových dveří z masivu jsou vyrobeny z borovicového dřeva  dobrých izolačních schopností. Léty prověřený přírodní materiál obohacený o moderní technologii výroby v kombinaci použití kvalitní impregnace a ekologických laků, svědčí o dlouhé životnosti těchto dřevěných vchodových dveří včetně zárubní, které jsou jejich součástí. Tajemství perfektní kvality je kombinace lidské práce a již zmíněné moderní technologie. Vchodové dveře z této kolekce se díky svému univerzálnímu designu hodí do každého domu.

 • Levné vchodové dřevěné dveře Nova

  Kolekce ,,Nova" je určena těm, kteří hledají kvalitní vchodové dřevěné dveře jednoduchých tvarů za přijatelnou cenu. Jednou ze základních vlastností námi nabízených vchodových dveří z masivu je jejich tepelně izolační schopnost, a proto jsou vhodné také do nízkoenergetických domů. Dřevěné dveře do domu z této kolekce budou ladit jak s klasickým, tak i moderním uspořádáním.

 • Doplňky ke vchodovým dveřím a odstíny

  U vchodových dřevěných dveří si můžete zvolit odstín STANDARD, který je zahrnutý do základní ceny vchodových dřevěných dveří, odstíny NA OBJEDNÁVKU  za příplatek, odstíny z palety RAL.Vybírat můžete celkem ze 195 odstínů vchodových dveří. Za příplatek ke vchodovým dveřím máte na výběr 16 typů dveřních klik, 4 typy horních štítků, také skleněné výplně včetně bezpečnostního a vitrážového skla.


Produktů na stránce

Produktů na stránce