Ratanová malá sedací souprava Havana - koňak BMP s polstry Maxi Zobrazit v plné velikosti

Ratanová malá sedací souprava Havana - koňak BMP s polstry Maxi

Ratanový nábytek je dokonalou okrasou každého interiéru, terasy i zahrady.

Více informací

Dostupnost: Skladem u dodavatele- do týdne

3 595 Kč s DPH

Sedací ratanová souprava 2+1, polstry Maxi bílé-158957

Ratanový nábytek je elegantní a funkční zároveň. Díky tomu, že se přírodní ratan vyznačuje vysokou odolností proti poškození, je rovněž velmi trvanlivý.Kromě toho jsou ratanové sedací soupravy pohodlné a jednoduché na údržbu. Různorodost stylů sedacích souprav z ratanu umožňuje mnoho možností aranžmá, což všichni jistě ocení. Díky své hmotnosti se s ratanovým nábytkem snadno a pohodlně manipuluje.

Ratanová sedací souprava je vyrobena z přírodního ratanu s barvou konstrukce medové odpovádající fotografii výrobku. Tato souprava z ratanu zahrnuje 2 křesla a stolek se sklem, kompletní sadu polstrů vyrobených v ČESKÉ REPUBLICE.

Technické parametry:

Barva konstrukce koňak, rozměr křesla 68x66x73 cm, stolek výška 55 cm, průměr stolku 60 cm, nosnost křesla 110 kgPolstry lze prát ručně na 40°C nebo čistit v čistirně. Spoje ratanové konstrukce jsou šroubovány.

Tuto ratanovou soupravu Havana nabízíme s 18 typy polstry např. v barvě bílé, pískové, vínový motiv, vínové, vzor levandule, okrové, modré, červené, vzor hnědý list, zelené, maxi bubliny, maxi zelený, maxi bílý, maxi červený, maxi okrový, maxi modrý, maxi vínový kepr.