Ratanová sedací souprava Havana-BP-malá hnědá s polstry Zobrazit v plné velikosti

Ratanová sedací souprava Havana-BP-malá hnědá s polstry

Přírodní materiály jsou jedny ze současných trendů aranžmá v interiéru. Ratanový nábytek se dstane dokonalou ozdobou každého interiéru, terasy či zahrady.

Více informací

Dostupnost: Skladem-Ihned k dodání

3 090 Kč s DPH

Sedací ratanová souprava 2+1, polstry bílé-150337

Ratanový nábytek je elegantní a funkční zároveň. Díky tomu, že se přírodní ratan vyznačuje vysokou odolností proti poškození, je rovněž velmi trvanlivý.Kromě toho jsou ratanové sedací soupravy pohodlné a jednoduché na údržbu. Různorodost stylů sedacích souprav z ratanu umožňuje mnoho možností aranžmá, což všichni jistě ocení. Díky své hmotnosti se s ratanovým nábytkem snadno a pohodlně manipuluje.

Ratanová sedací souprava je vyrobena z přírodního ratanu s barvou konstrukce hnědé odpovádající fotografii výrobku. Tato souprava z ratanu zahrnuje 2 křesla a stolek se sklem, kompletní sadu polstrů vyrobených v ČESKÉ REPUBLICE.

Technické parametry:

Barva konstrukce hnědá, rozměr křesla 68x66x73 cm, výška sedu 44 cm, stolek výška 55 cm, průměr stolku 60 cm, nosnost křesla 110 kg. Spoje ratanové konstrukce jsou šroubovány.

Polstry lze prát ručně na 40°C nebo čistit v čistirně.

Vyberte si z široké nabídky polstrů. Tuto ratanovou sedací soupravu Havana hnědou nabízíme s polstry v barvě bílé, červené, modré, okrové, pískové, vínové, se vzorem bubliny, hnědý list, vínový motiv, žlutý motiv a s polstry maxi v barvě bílé, červené, okrové, vínové, se vzorem bubliny a hnědý list.